Miniwiki:Portál Miniwiki

Z Miniwiki
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Proč a historie

Kdysi dávno, jsem hrál hru World of Warcraft vydanou společností Blizzard a používal spoustu zajímavých addonů. Našlo se několik lidí, kterým se mnou používané addony zalíbili a z toho důvodu jsem je na stránkách začal popisovat. Je to hodně nešťastná metoda, z toho důvodu jsem se koukl po systému Mediawiki, tím spíše, že jsem začal spolupracovat na české guildovní Wiki, která si dala za úkol přeložit co nejvíce článků týkající se celého Warcraftu a vše okolo něj.

Původní obsah

Byli zde popisy k addonům (cca 30), příkazy k jejich nastavení, k čemu slouží apod. Byli zde ale i některé články týkající se překladu Warcraftu, protože jsem se snažil podílet a hodně jsem se věnoval taktikám v instancích (vanila/The Burning Crusade).

Čistka

Moje Wiki časem bohužel (naštěstí?) padla pod útokem botů, protože byla otevřena pro editaci každému. Došlo to tak daleko, že na jedné stránce botové provedli třicet editací přes sebe. Úplný masakr. V rámci zjednodušení jsem smazal databázi.

Nový start

Začal jsem s hrou Firefall a při to jsem psal své poznatky na stránky pro své kamarády. Poznámek bylo čím dál víc a po mírném pobídnutí, že jsem jeden z mála čechů co se tomu věnuje se rozhodl všechno předělat do Wiki.

Oprášil (vyhrabal) své ubohé znalosti týkající se Mediawiki, načetl nějaké články týkající se zabezpečení a začínám o Firefallu psát... --Kvera (diskuse) 8. 11. 2013, 18:16 (CET)

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Akce
Navigace
Nástroje