Biotech

Z Miniwiki
Přejít na: navigace, hledání

Jediný herní léčitel a to z něj dělá spíše podpůrnou class. Naštěstí to není úplný otloukánek a dovede se víc než slušně bránit a zavařit nepříteli. Při taktickém ústupu vypustit jedovatý plyn, léčivou vlnu, kterou léčí přátele, nepřátele odkopává a zároveň zraňuje. Navíc je jeden battleframe laděn zcela útočně!

Obsah

Accord Biotech

Accord Biotech

Hlavní zbraň: BioNeedler
Hlavní útok: Bio projectil
Alternativní útok: Shotgun mode
Abilita 1: Healing Wave
Abilita 2: Triage
Abilita 3: Poison Trail
HKM Accord Chemical Sprayer

Základní odemčený model. Je celkem vybalancovaný jak do léčení, tak do útoku. Jeho zbraní je puška, střílející bio náboje, které zvyšují poškození ostatních lidí do cíle. Obrovská výhoda Biotecha je, že má celkem úzký rozptyl zbraně a tím se kompenzuje jeho malá damage. Pasivní vlastnost Accord sipphoning Plating způsobuje, že ho drobně léčí útok do nepřátel a léčení přátel, tudíž je malinko těžší ho zabít ;-)

Jeho hodně zásadní a oblíbená abilita je Triage, která snižuje poškození do Biotecha, ale zároveň i podstatně snižuje čas pro vzkříšení padlého spolubojovníka. Další je Healing Wave, která ve výseči vyléčí přátele, zároveň zraní a odkopne nepřátele. Poslední abilitou je Poison trail, která za Biotechem nechává jedovatý mrak, který celkem silně zraňuje nepřátele. Ultimátní abilita je Accord Chemical Sprayer, který promění zbraň v "bublifuk" na blízko, který opravdu silně léčí přátele a zásadně zraňuje nepřátele

Všechny tyto věci se dají použít i v modifikovaných battleframes…


Dragonfly

Omnidyne-M Dragonfly

Hlavní zbraň: OD-BR BioRifle
Hlavní útok: Projectil
Alternativní útok: krátká a slabá healing wave
Abilita 1: Healing Ball
Abilita 2: Healing Pillar
Abilita 3: Emergency Response
HKM Healing dome

O tomto battleframu by se dalo říct, že to je chodící sanitka. Pasivka tohoto framu je že při poškození přátel pod určitou nahodí cíli dodatečnou HoT, která se ale zruší, pokud cíl dostane damage. Náboje z Biorifle při zásahu zraňují nepřátele, ale léčí přátele, což je také zajímavá vlastnost a proto se celkem vyplatí "kropit" klubko nepřátel i s tankem.

Jeho ability jsou: Healing ball - míč koncentrované energie, který při kontaktu vybuchne, zraní nepřátele či vyléčí přátele. Ještě zajímavější a hlavně pro Dragonfly jednodušší abilita je Healing pillar. Na zem hodí kroužek, který po chvilce vybuchne a opět vyléčí a zraní. Poslední abilitou je Emergency response, což je sprint, který za sebou navíc zanechá jedovou stopu podobně jako Poison trail. Ultimátní abilita je Healing dome, jenž vytvoří bublinu, do níž se mohou zranění přátelé přijít vyléčit.

Recluse

Astrek Recluse

Hlavní zbraň:
Hlavní útok:
Alternativní útok:
Abilita 1: Creaping death
Abilita 2: Evacuate
Abilita 3: Kinetic shot
HKM Necrosis

Jedná se o ofenzivně zaměřený battleframe. Veškeré znalosti toxikologie používá recluse proti svým nepřátelům a na léčivé ability nezbývá žádný prostor.

Pasivka Recluse aplikuje do nepřítele toxin, který mu způsobuje poškození časem DoT. Ability jsou dost odstrašující: Creeping Death je vystřelený mrak jedu, který otráví a zpomalí nepřátele. Záchranou abilitou Recluse je Evacuate, Recluse vypustí jedovatý mrak a zároveň uskočí dozadu. Jeho poslední schopnost je Kinetic Shot, jenž jsou náboje které zrychlují, čím dále jsou od operátora. V jeho blízkosti nahazují okolním nepřátelům ošklivou dotku. Závěrečnou abilitou Recluse je Necrosis, což je AoE jedovatý mrak kolem dokola Recluse.

Můj Dragonfly

Omnidyne-M Dragonfly

Hlavní zbraň: OD-BR BioRifle
Hlavní útok: Projectil
Alternativní útok: krátká a slabá healing wave
Abilita 1: Healing Wave
Abilita 2: Healing ball
Abilita 3: Healing Pillar
HKM Healing dome

Ano používám to "nejhealovatější' co oba framy nabízejí. Jediná věc je, že jsem Rally sobecky vyměnil za Siphon plating, protože mrtvej healer je healer k ničemu. :p

Firefall
Game info: Battle GarageBattleframesTěžbaRafinování
Battleframes: AssaultDreadnaughtReconBiotechEngineer
Videa: Video FaqIntro a další videa ze světa Firefallu
Další informace: LoreVIPPortál FirefallDoporučené externí odkazy
Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Akce
Navigace
Nástroje