Battle Garage

Z Miniwiki
Přejít na: navigace, hledání

Batlle garage slouží k vylepšení zbroje, výměně komponent a změny Battleframes. Její odlehčená verze se jmenuje Battle Station která slouží jen k rychlému převlečení do jiného battle frame.

Obsah

Vylepšování zbroje

je zprvu pouze za zkušenosti získané při používání zbroje a CY, náročnější upgrady potřebují rafinované nerosty z misí nebo těžby. Nejnáročnější upgrady potřebují specializované součástky prodávané u vendorů ve větších městech. Každý battle-frame potřebuji jinou kombinaci součástek, jiných 5000 nerostů ale shodně 10k CY. Zde téměř určitě přijde k řeči Resource blending v molekular filteru.


Classified Tech Vendors

 • Corporal Jato - Thump Dump (-171 ,2113)
  • Hardened CPU (Accord Battleframes) - 10 Accord Merit Points
  • Milspec Actuator (Bastion, Dragonfly, Firecat, Raptor, Rhino) - 10 Accord Merit Points
  • Weapon Grade Crystite (Accord Assault, Arsenal, Bastion, Dragonfly, Accord Dreadnaught, Mammoth, Nighthawk, Accord Recon, Tigerclaw) - 45 Accord Merit Points


 • Corporal Leticia Delgado - Copacabana (-563,-437)
  • Classified Energizers (Arsenal, Electron, Mammoth, Nighthawk, Recluse, Tigerclaw) - 10 Accord Merit Points
  • Milspec Actuator (Bastion, Dragonfly, Firecat, Raptor, Rhino) - 10 Accord Merit Points
  • Weapon Grade Crystite (Accord Assault, Arsenal, Bastion, Dragonfly, Accord Dreadnaught, Mammoth, Nighthawk, Accord Recon, Tigerclaw) - 45 Accord Merit Points • Cal Denman - Sunken Harbor (2268,-810)
  • Classified Energizers (Arsenal, Electron, Mammoth, Nighthawk, Recluse, Tigerclaw) - 10 Accord Merit Points
  • Milspec Actuator (Bastion, Dragonfly, Firecat, Raptor, Rhino) - 10 Accord Merit Points
  • Tactical Firmware (Accord Biotech, Electron, Accord Engineer, Firecat, Raptor, Recluse, Rhino) - 45 Accord Merit Points

Předměty

Jelikož byla zmíněna možnost změny vybavení tak se o tom zmíním. Předměty lze najít a samozřejmě vyrobit. Stejně jako ruda i předměty mají kvalitu 1-999 a navíc ještě se dělí do stupňů podle odemčených upgradů 0-S4.

Durabilita

Jako v téměř každé MMO hře se věci poškozují smrtí a méně i používáním. Firefall v tom zašel ještě dál a přidal maximální opravitelnost aby podpořil výrobu. Jak to s opravitelností je?

 • Veškeré nalezené věci jsou zcela neopravitelné. Jakmile dojte durabilita, je konec a věc můžete vyhodit. Tato skutečnost občas bývá kompenzováno tím, že někdy bývají nalezené věci maličko lepší než vyráběné.
 • Vyráběné věci mají pool opravitelnost 5000 poškození a dá se zvýšit přidáním structural ??? při výrobě.
Důležitá informace: Durabilita se nesníží, pokud vás někdo před definitivní smrtí oživí na bojišti. (To znamená že se nerespawnete v nějakém domečku.)

Crafting

Aby jste mohli cokoli vyrábět musíte to nejdříve vynalézt (S1 je odemknuto za několik sekund, S2 věci se vynalézají po položkách jedna obvykle 10h, atd). Následně po vynalezení můžete danou věc vyrobit. Každá věc se skládá z povinných a volitelných komponent. Volitelnými komponenty zle zvýšit opravitelnost nebo snížit náročnost mass+energy zvýšením počtu CPU.

Kvalita vyráběných věcí

Kvalita je určována kvalitou použitých součástek. Tzn čím lepší počáteční materiály použijete, tím je lepší výsledek. Větší zásobník, vetší poškození apod. Kvalita výsledného výrobku je určena zprůměrováním kvality komponent. (vzorec mne neznámý).

Výjimka: Náhradní zásobníky, lékárničky a moduly pro upgrade Battle-frames. Zde použijte suroviny nejhorší, výsledek je vždy stejný

Většina výrobků se vyrábí z jednotlivých komponent. Například zbraň se skládá ze tří + dvě volitelné. Každá povinná věc se skládá ze dvou dalších. Tzn je velká šance ovlivnit výsledek. Ať zkazit či hodně vylepšit. Komponenty se vyrábí v rámci sekund výsledek v rámci hodin.


Firefall
Game info: Battle GarageBattleframesTěžbaRafinování
Battleframes: AssaultDreadnaughtReconBiotechEngineer
Videa: Video FaqIntro a další videa ze světa Firefallu
Další informace: LoreVIPPortál FirefallDoporučené externí odkazy
Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Akce
Navigace
Nástroje